Aktuality

Publikováno

26 / 04 / 2018

Sdílet

Novinky Poliform z Milána

Eurocucina, která byla součástí letošního veletrhu, představila oficiální debut značky Poliform. Jejich kuchyně Shape, která je důkaz touhy pevněji prosazovat jednotnou a konzistentní firemní identitu.

Různé materiály a barvy, detaily speciálně navržené tak, aby vytvářely harmonii, umožňují maximální přizpůsobení povrchových úprav pro kuchyň, která je mimo všchny aspekty velmi praktická. Otevřená pro integraci se zbytkem domova, kuchyně je prostor 360 °, stále více a více propojený s obytnými prostory.

 

Další novinkou je kolekce Kelly, navržená Emmanuel Gallinou, představuje novou verzi postelí s plně tkaným čalouněným rámem. Materiál zvyšuje měkkost siluety a odnese nás do světa, který se věnuje relaxaci. Kolekce je doplněna novým nočním stolkem se zaoblenými, velkorysými tvary.

 

Stůl, stolička, noční stolek a konferenční stolek Nara, zdůrazňuje a zdobí obytné prostory se sochařskou přitažlivostí díky praktickým a všestranným vlastnostem. Kolekce Nara, kterou navrhl Jean-Marie Massaud, je ruční prací s použitím ořechového a černého jalovce.

 

Bellport, navržený také Jean-Marie Massaudem, je pohovka navržená tak, aby znovu vytvořila jasnou a vzrušující atmosféru. Ve skutečnosti, Bellfort je proslulý svým blahobytem a vynikající kvalitou života, a to nejen jako místo, kde se obnovují bývalé továrny a sklady, ale především, kde se objevují nové nápady. Kolekce se skládá z několika komponentů, jako jsou pohovky, lenošky, pufy a křesla navržená pro bezproblémovou kombinaci se zbytkem kolekce obývacího pokoje Poliform.

0
Otočte svůj tablet naležato