Stylové vybavování interiérů

Stylové vybavování interiérů

Nechte se provést v showroomech Stopka expozicí designového nábytku a všemi souvisejícími službami. Naši specialisté vám poskytnou tu nejvyšší péči od seznámení s nejnovějšími trendy, přes možnost osobního vyzkoušení až po architektonické zakomponování do vašeho stávajícího interiéru.

Nechte se inspirovat

Nechte se v showroomech Stopka provést pečlivě vyladěnými expozicemi designového nábytku a seznamte se s tím, jaké služby Vám nabízíme. Naši specialisté Vám poskytnou tu nejvyšší péči od ukázek nejnovějších trendů, přes možnost osobního vyzkoušení až po architektonické zakomponování do Vašeho stávajícího interiéru.

1

Nadstandardní servis

Využijte služeb našich architektů, kteří Vám pomohou nejen zakomponovat vybraný nábytek do stávajícího interiéru, ale s radostí Vám poskytnou nadstandardní servis, jehož součástí je po dohodě i možnost vyzkoušení originálního designu přímo u Vás doma.

1 2

Od výrobce až do interiéru

Naši specialisté přistupují k Vašemu nábytku s tou největší péčí. Zboží skladujeme v odpovídajících podmínkách ve vlastních skladech a přepravu k Vám zajišťujeme vlastními nábytkovými automobily. Jsme schopni řešit i ty nejnáročnější stěhovací služby nebo v případě Vaší potřeby dočasně uschovat zboží ve skladu.

1 2
0
Otočte svůj tablet naležato