Interiérový design

Tvoříme pro Vás dokonalé interiéry a nadčasové hodnoty

Specializujeme se na špičkové rezidenční projekty pro klienty, kteří chtějí domov přizpůsobený jejich životnímu stylu. Námi realizované interiéry jsou estetické, funkční a nadčasové a zvyšují tak hodnotu jakékoli nemovitosti. Spolupracujeme s renomovanými architekty a nabízíme zajímavé řešení i pro developery v prémiovém segmentu.

Kreativitaa design Zkušený týma jeho know how Špičkové zahraniční a místní značky KVALITA

Rozsah našich služeb

Showroom Stopka je místem, kde naleznete vše, co potřebujete pro vybavení vašeho domova. Chcete si osobně vyzkoušet širokou kolekci sedacího nábytku či si prohlédnout šatnu dle Vašich představ nebo si detailně prohlédnou různé modely kuchyní? Na jednom místě tak můžete projít vše od domácích spotřebičů až po doplňky a zahradní nábytek. K dispozici je Vám tým odborníků, kteří se Vám rádi poskytnou odborné poradenství. Je pro nás totiž zásadní, abyste od nás dostali to nejlepší. A to po stránce praktické i estetické.

Architekti

Pokud spolupracujete s vlastním architektem a hledáte spolehlivé a precizní dodavatele interiéru či jeho vybraných součástí, Stopka je to správné místo.
Dlouhodobě spolupracujeme s vyhlášenými architektonickými ateliéry, kterým poskytujeme maximální podporu při tvorbě jejich vizí.

Architektonický ateliér ADR

MgA. Aleš Lapka a MgA. Petr Kolář

Interiér vily v Praze – Realizace kuchyně SieMatic, dodávka dveří a posuvné stěny Rimadesio, sedací nábytek Walter Knoll, postele Schramm a venkovní nábytek Dedon

RN architektonický ateliér

Akad. arch. Rudolf Netík

Realizace interiéru – Dodávka dveří Rimadesio a venkovního nábytku Dedon.

"U firmy Stopka si cením vysoké profesionality, servisu a struktury sortimentu"

prof. Mgr.A. Michal Froněk

"S firmou Stopka spolupracujeme dlouhodobě zejména z důvodů profesionálního přístupu ke klientům. Můžeme se potom soustředit na kreativní část architektonických řešení.
Také portfolio firem, které Stopka zastupuje je pro většinu našich projektů obohacujicí."

Pro návrh Vašeho budoucího interiéru můžete zároveň využít tým našich zkušených architektů, kteří mají dlouholeté zkušenosti a jsou zvyklí spolupracovat s tou nejnáročnější klientelou. Znají dokonale portfolio našich značek a jsou klientovi k dispozici po celou dobu realizace.